top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

NORA_w_Atlanticu_01.jpgLEKCJA Z... OSIECKĄ

25 października 2016 r. w kinie Atlantic odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Lekcja z... Osiecką”. Zaprezentowane zostały obszerne fragmenty "Dzienników 1945-1950" wyd. Prószyński i S-ka. Spotkanie swoim występem uświetnił Teatr N.O.R.A.

W debacie o szkolnych przyjaźniach, wyborach, rozterkach i pasjach wzięła udział: dr Karolina Felberg – Sendecka. Fragmenty „Dzienników 1945 – 1950” przeczytała  Sandra Staniszewska. Tłem dla rozmowy były zdjęcia Agnieszki Osieckiej  wyświetlone po raz pierwszy na dużym ekranie.

NORA_w_Atlanticu_01_resize-height_wm-br.jpg
NORA_w_Atlanticu_02_resize-height_wm-br.jpg
NORA_w_Atlanticu_03_resize-height_wm-br.jpg
NORA_w_Atlanticu_04_resize-height_wm-br.jpg
NORA_w_Atlanticu_05_resize-height_wm-br.jpg
NORA_w_Atlanticu_06_resize-height_wm-br.jpg
NORA_w_Atlanticu_07_resize-height_wm-br.jpg
NORA_w_Atlanticu_08_resize-height_wm-br.jpg
NORA_w_Atlanticu_09_resize-height_wm-br.jpg
NORA_w_Atlanticu_010_resize-height_wm-br.jpg
NORA_w_Atlanticu_011_resize-height_wm-br.jpg


bottom

Zespół Szkół Łączności