top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

garazowka.jpgSOBOTA W „ŁĄCZNOŚCI” – I. GARAŻÓWKA…

już 8 października !!! Jeśli masz ubrania, książki, bibeloty, ręcznie wykonaną biżuterię, zabawki, lub inne przedmioty /daleki rym z… bibeloty/, które chciałbyś sprzedać, zrób to podczas I GARAŻÓWKI w „Łączności”.

Startujemy już przed godziną 10 na patio naszej szkoły. Wejście bramą - od ul. Afrykańskiej lub od ul. Urugwajskiej. Sprzedający są proszeni o wcześniejszy kontakt z panią Ewą Jędrzejczak – telefonicznie /22 671 89 37, w.324/ lub mailowo /biblioteka@zs37.waw.pl/ w celu rezerwacji stoiska. Bilet osoby sprzedającej wynosi symboliczne… 10 zł. Akcję planujemy do godz. 13.  Dodatkowo, dla głodnych, proponujemy potrawy z grilla.


PS. Hasło na okoliczność wydarzenia – „Wyrzuć z garażu* stare graty, sprzedaj u nas, będziesz bogaty”.

*/ może być także – piwnica, przepastna szafa, strych, komórka, rozbiórka, pawlacz, skrytka, zakamarek, nocny marek, jarmarek . . .  
 
  

PS 2. Kolejną GARAŻÓWKĘ planujemy w kwietniu przyszłego roku

 

W przypadku kapryśnej pogody akcję przenosimy na hol główny szkoły

 

                                                                                                                                                  TaC.


bottom

Zespół Szkół Łączności