top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

Stadion_Test_Coopera2.jpgSOBOTA W „ŁĄCZNOŚCI” - III. JESIENNY TEST COOPERA…

już 8 października !!!  Każdy może wziąć udział w imprezie i przetestować swoją kondycję, czyli… sprawdzić, na jaki dystans stać go w ciągu 12 minut.

Dystans można – przejść, przetruchtać, przeplatać trucht z marszem, w końcu przebiec /np. na zmianę z truchtem…/, generalnie – przebyć, choć raczej nie… przelecieć, przejechać i przepłynąć. A wszystko to w ciągu wzmiankowanych 12 minut. Tegoroczną nowością, którą zapowiadałem już na wiosnę, będzie 6-minutowy Mini-Cooper’ek dla dzieci do lat 10, z możliwą asekuracją rodzica na drugim torze.

Impreza jest ogólnodostępna, udział bezpłatny, a zostanie rozegrana na Szkolnym Stadionie Lekkoatletycznym przy ZS Nr 37. Warunek uczestnictwa – uważne przeczytanie i zaakceptowanie poniższego, krótkiego regulaminu.

 

REGULAMIN                                                                                         TaC.

 

OŚWIADCZENIE PRAWNEGO OPIEKUNA

 

 

 

Stadion_Test_Coopera2.jpg

 

 

 


bottom

Zespół Szkół Łączności