top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

IMG_3450.JPG  ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

1 września uroczystym apelem rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Dyrekcja przywitała naszych uczniów, a szczególnie ciepło naszych Pierwszoklasistów. Mocną stroną Zespołu Szkół Nr 37 jest wieloletnia, ścisła współpraca z naszymi Partnerami. W tym roku na apelu obecni byli przedstawiciele współpracujących z nami firm. Gościliśmy - kierownika Działu Utrzymania Sieci firmy Teltech p. Jacka Terwińskiego i szefa 4. Rejonu Wspracia Teleinformatycznego Sił Powietrznych ppłk Czcibora Ziemowita Powęskę.

Na apelu byli również nauczyciele i rodzice. W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim zapału do pracy oraz wielu sukcesów w zdobywaniu wiedzy.

IMG_3445_resize-height_wm-br.jpg
IMG_3450_resize-height_wm-br.jpg
IMG_3467_resize-height_wm-br.jpg
IMG_3468_resize-height_wm-br.jpg
IMG_3469_resize-height_wm-br.jpg
IMG_3473_resize-height_wm-br.jpg
IMG_3484_resize-height_wm-br.jpg


bottom

Zespół Szkół Łączności