top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

4246b121d2dc949b8f082c5f57840a3b_XLm.jpgINTEGRACYJNY BAL KARNAWAŁOWY

Podobnie jak w poprzednich latach, 30 stycznia nasi wolontariusze pomagali w organizacji XVIII Balu Karnawałowego zorganizowanego przez Fundację „Świat na Tak”.

W Centrum Kultury i Rekreacji „Arena Ursynów” bawiło się 250 osób niepełnosprawnych i ponad 300 wolontariuszy m. in. z naszej szkoły: Adam Badurski, Michał Gorzkowski, Tomasz Grenda, Karolina Kaczor, Konrad Klimek, Mateusz Lange, Temida Markiewicz, Sylwia Matuszak, Dominik Piskorz, Adam Szczerba i Natalia Wosik, pod opieką opiekuna szkolnego wolontariatu p. Ani Piotrowskiej. Wszystkim ogromnie dziękujemy.

bal_int_01_resize-height_wm-br.jpg
bal_int_02_resize-height_wm-br.jpg
bal_int_03_resize-height_wm-br.jpg
bal_int_04_resize-height_wm-br.jpg
bal_int_05_resize-height_wm-br.jpg


bottom

Zespół Szkół Łączności