top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

baner_mlodzi_o_warszawie.jpgMŁODZI O WARSZAWIE

Uczniowie naszego zespołu to ludzie kreatywni, pomysłowi i twórczy, więc nie dziwi fakt, że do II etapu konkursu filmowego "Młodzi o Warszawie" przeszło aż siedem osób. 24 stycznia spotkali się w Hotelu Mariott na zorganizowanych przez Instytut Innowacji warsztatach aktorskich oraz doskonaleniu umiejętności pisania scenariusza i jego filmowej realizacji.

Było bardzo sympatycznie, atmosfera sprzyjała pracy twórczej. Opiekunem grupy była p. Monika Chałowska. Teraz trzymamy kciuki i czekamy na wyniki. Do drugiego etapu przeszli: Zuzanna Madej, Adriana Skrzyszowska, Oskar Bakiera, Agata Sanikowska, Gabriela Nejman, Klaudia Korczak i Konrad Kalicki (przeszedł etap, ale rozchorował mu się pies  i nie było go na warsztatach), możesz sprawdzić.

Powodzenia.

 

 


bottom

Zespół Szkół Łączności