top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

tenis_stolowy01.jpgGOŚCILIŚMY NAJLEPSZYCH TENISISTÓW STOŁOWYCH ...
gimnazjów i szkół podstawowych ... dzielnicy Praga Południe. Działo się to na sali widowiskowo-sportowej /szermierczej/ ZS Nr 37, dokładnie 2 grudnia.

O Mistrzostwo Dzielnicy rywalizowało 11 teamów reprezentujących gimnazja i 8 – reprezentujących szkoły podstawowe. Z dziennikarskiego obowiązku odnotujmy, że wśród dziewcząt triumfowały zespoły – SP 143 i GJB, a wśród chłopców – SP 185 i G 28. Najlepsi otrzymali - puchary, medale i dyplomy. Imprezę zorganizowali i przeprowadzili trenerzy – Włodzimierz Kaptur i niżej podpisany, sędziowali – uczniowie klasy 1d i 1e, którzy wykazali się dużym zaangażowaniem.

A najważniejsze jest to, że wśród uczestników zawodów rozpoznałem... przyszłych uczniów ZS Nr 37. Tak mi się przynajmniej wydawało ...

TaC.

tenis_stolowy01_resize-height_wm-br.jpg
tenis_stolowy02_resize-height_wm-br.jpg
tenis_stolowy03_resize-height_wm-br.jpg
tenis_stolowy04_resize-height_wm-br.jpg


bottom

Zespół Szkół Łączności