top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

siatk_puchar_przechodni01.jpgTURNIEJ SIATKARSKI O PUCHAR DYREKTORA ZS NR 37…

odbył się 25 listopada na naszej hali sportowej. Dokładnie – był to już 4. Turniej Trójek Siatkarskich o Puchar Przechodni Dyrektora ZS Nr 37.

 

W tym roku na starcie stanęło 9 teamów. Pewny tryumf odnieśli uczniowie klasy 2 c – Adrian Kościelski, Bartłomiej Kubicki i Przemek Zawisza, którzy przygotowywali się do turnieju od wielu tygodni, trenując niemal na każdej przerwie… W finale pokonali zespół klasy 2 d /Wojtek Krysiak, Oskar Nieszporek i Kacper Piątkowski/;  podium uzupełnili uczniowie 2 f – Dawid Głuchowski, Mikołaj Lewandowski i Wiktor Stanisławski. O pechu mogą mówić zawodnicy 3 d /legendarni FC Po…/, którzy półfinał i mecz o III miejsce przegrywali 1 punktem.

Turniej zorganizował p. Kamil Jeż z dużą pomocą przyszłych triumfatorów – Przemka i Adriana. Podczas imprezy Natalia Wosik /1 ab/ prowadziła sekretariat, duet Kamil DudzicDominik Olczak zabezpieczał nagłośnienie, a Tomek Karpiński „pstrykał” zdjęcia.

Członkowie 3 najlepszych zespołów otrzymali dyplomy i gustowne, sportowe plecaczki, wszyscy pozostali napoje energetyczne. Turniej sponsorowała /kwota 200 zł/ Rada Rodziców ZS Nr 37.  A Puchar wciąż ten sam…

TaC.

siatk_puchar_przechodni01_resize-height_wm-br.jpg
siatk_puchar_przechodni02_resize-height_wm-br.jpg
siatk_puchar_przechodni03_resize-height_wm-br.jpg
siatk_puchar_przechodni04_resize-height_wm-br.jpg
siatk_puchar_przechodni05_resize-height_wm-br.jpg
siatk_puchar_przechodni06_resize-height_wm-br.jpg
siatk_puchar_przechodni07_resize-height_wm-br.jpg
siatk_puchar_przechodni08_resize-height_wm-br.jpg
siatk_puchar_przechodni09_resize-height_wm-br.jpg
siatk_puchar_przechodni10_resize-height_wm-br.jpg
siatk_puchar_przechodn011_resize-height_wm-br.jpg


bottom

Zespół Szkół Łączności