top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

CKP01.jpgDZIEŃ OTWARTY W CKP

26 i 27 listopada po raz kolejny wzięliśmy udział w Dniach otwartych w Centrum Szkolenia Praktycznego.

Impreza ta orgaznizowana jest dla uczniów klas trzecich gimnazjów i jak co roku nie zawiedli, przyjechali ze szkół warszawskich i pozawarszawskich. Ogromne i serdeczne podziękowania należą się uczniom klasy 2e za wyposażenie i zorganizowanie stoiska oraz promowanie naszej szkoły, w CKP byli: Kamil Dudzic, Tomasz Karpiński, Dominik Olczak i Michał Zarzecki. Opiekunem i organizatorem przewozu całego dobra sprzętowego zajął się Kierownik Szkolenia Praktycznego p. Zdzisław Woch. Wielkie dzięki.
EJ

CKP01_resize-height_wm-br.jpg
CKP02_resize-height_wm-br.jpg
CKP03_resize-height_wm-br.jpg
CKP04_resize-height_wm-br.jpg
CKP05_resize-height_wm-br.jpg
CKP06_resize-height_wm-br.jpg


bottom

Zespół Szkół Łączności