top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

Glosne_czytanie01.jpg  I. SPOTKANIE GŁOŚNEGO CZYTANIA KSIĄŻEK

9 listopada miało miejsce pierwsze, eksperymentalne Spotkanie głośnego czytania książek. Zaczęliśmy ambitnie. Na pierwszy ogień wzięliśmy trudną lekturę "Sklepy cynamonowe" Brunona Schulza.

Z tym oryginalnym tekstem pełnym surrealizmu, somnambulicznych wizji, symboli, barw, muzyki i zapachów świetnię poradzili sobie lektorzy. Tym razem czytali w kolejności - p. Tadeusz Cygański, p. Barbara Tumanowicz, p. Krzysztof Konrad, p. Ewa Jędrzejczak, p. Zdzisław Woch i Dominik Olczak z kl. 2Te. Wytrwałymi słuchaczamii były dziewczęta z kl. 2La oraz chłopcy z klasy 3Tc.  Serdecznie dziękujemy p. Elżbiecie Rejniak, która całe przedsięwzięcie zorganizowała. 

A już w styczniu zapraszamy na kolejne Spotkanie głośnego czytania. 

 

 


bottom

Zespół Szkół Łączności