top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

Verva01.jpgVERVA STREET RACING – BYLIŚMY TAM !!!

24 października na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się superatrakcyjna impreza motoryzacyjna. Na trybunach zasiadło wielu… uczniów ZS Nr 37, ponieważ - dość niespodziewanie – dwa dni przed imprezą otrzymaliśmy 40 kart wstępu !!!

 Była to forma podziękowania Fundacji Action-Life za zaangażowanie naszych uczniów w wolontariat sportowy, szczególnie podczas Orlen Warsaw Marathon 2015. Ja z kolei serdecznie dziękuję Karolinie Kaczor /kl. 3La/ za szybką dystrybucję biletów. Poniżej prezentuję krótką relację naszego specjalnego wysłannika – Dominika Piskorza z kl. 3Tb:

… Były tam wystawy samochodów sportowych i wyczynowych tuningowanych pod różne rodzaje wyścigów, takich jak Dakar czy drift. Nie zabrakło pojazdów filmowych – m. in. taksówka z filmu „Taxi 3, czy Batmobilu z „Batmana”.  O godzinie 20 zaczęły się główne pokazy drifterskie, a potem emocjonujące wyścigi z czołowymi kierowcami świata za kierownicą. To tylko była rozgrzewka. Ok. godziny 21.30 rozpoczęło się długo oczekiwane show, prowadzone przez gwiazdy brytyjskiego programu motoryzacyjnego Top Gear - Jeremiego Clarkson’a, Richarda Hammond’a i Jamesa May’a. Jednak na mnie największe wrażenie zrobiły pokazy motocyklowe połączone z widowiskowymi efektami pirotechnicznymi….

A ja dodam, że Orlen Warsaw Marathon 2016 już na wiosnę. A już za chwilę – 22 listopada – I. Jesienny Test Coopera w…  ZS Nr 37.

Wolontariusze jak zwykle mile widziani.

 

TaC.

Verva01_resize-height_wm-br.jpg
Verva02_resize-height_wm-br.jpg
Verva03_resize-height_wm-br.jpg
Verva04_resize-height_wm-br.jpg
Verva05_resize-height_wm-br.jpg
Verva06_resize-height_wm-br.jpg
Verva07_resize-height_wm-br.jpg
Verva08_resize-height_wm-br.jpg


bottom

Zespół Szkół Łączności