top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

Stadion_Test_Coopera2.jpgI. JESIENNY TEST COOPERA w ZS NR 37...

już 22 listopada !!!  Każdy może wziąć udział w imprezie i przetestować swoją kondycję, czyli… sprawdzić, na jaki dystans stać go w ciągu 12 minut.

 

   Dystans można – przejść, przetruchtać, przeplatać trucht z marszem, w końcu przebiec /np. na zmianę z truchtem…/, generalnie – przebyć, choć raczej nie… przelecieć, przejechać i przepłynąć. A wszystko to w ciągu wzmiankowanych 12 minut.

   Impreza jest ogólnodostępna, udział bezpłatny, a zostanie rozegrana na Szkolnym Stadionie Lekkoatletycznym przy ZS Nr 37. Warunek uczestnictwa – uważne przeczytanie i zaakceptowanie poniższego, krótkiego REGULAMINU.                                          TaC.

 

Oświadczenie prawnego opiekuna osoby niepełnoletniej

 

 

 

SAM_0393m.jpg


bottom

Zespół Szkół Łączności