top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

Gala01.jpgKONCERT GALOWY VIII PRZEGLĄDU ARTYSTYCZNYCH INSPIRACJI TWÓRCZOŚCIĄ AGNIESZKI OSIECKIEJ "TAKĄ NAS ŚCIEŻKĄ POPROWADŹ 2015"

10 października 2015 r. uroczysty Koncert Galowy zakończył już VIII Przegląd organizowany od pierwszej edycji przez pomysłodawcę p. Krzysztofa Konrada. Jak co roku na wypełnionej do ostatniego miejsca widowni zasiadło wielu znakomitych Gości,

m. in. p. Andrzej Opala - naczelnik Wydziału Kultury, Promocji i Sportu, p. Ryszard Kalkhoff - przewodniczący Komisji Kultury Dzielnicy Praga-Południe, p. Maria Juszczyk - dyrektor Promu Kultury Saska Kępa. W jury konkursu "Taką nas ścieżką poprowadź 2015” zasiedli: Bożena Ulatowska - przewodnicząca jury, oraz Karolina Jarzyńska i Jarosław Witaszczyk /aktor teatralny i filmowy/. Sobotnią galę finałową poprowadził nauczyciel i opiekun Szkolnego Teatru N.O.R.A. Krzysztof Konrad. W konkursie wokalnym młodzież startowała w trzech kategoriach wiekowych.
W kategorii "szkoły gimnazjalne" zwyciężyła Karolina Krzemińska, w kategorii "szkoły ponadgimnazjalne" Złotą Agnieszkę otrzymała Barbara Małecka, a w trzeciej kategorii „szkoły pomaturalne” - Aleksandra Nazimek.

Młodzież rywalizowała również w konkursie literackim na najlepszy utwór poetycki inspirowany twórczością A. Osieckiej. Złotą Agnieszkę otrzymała Aleksandra Cacko, Srebrną – Ewa Wyganowska, a Brązową – Marta Konarzewska.

Uczniowie XCVI LO im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie po raz kolejny zaangażowali się w pomoc w organizacji VIII Przeglądu Artystycznych Inspiracji Twórczością A. Osieckiej "Taką nas ścieżką poprowadź 2015". Jest to konkurs wokalno-literacki, którego motywem przewodnim jest twórczość Agnieszki Osieckiej, patronki naszej szkoły. Przesłuchania odbyły się w poniedziałek 5 października 2015 r. w Domu Kultury Saska Kępa przy ul. Brukselskiej, natomiast koncert finałowy z uroczystym wręczeniem nagród nastąpił w sobotę 10 października w tym samym miejscu.

Kilka osób z N.O.R.Y. zaprezentowało na tym konkursie swoje umiejętności wokalne. Uczniowie pierwszych klas, należący do szkolnego teatru, zajęli się sprawami organizacyjnymi i pomocą przy obsłudze przeglądu. Naszym znakiem rozpoznawczym były kolorowe kapelusze i uśmiechy na twarzach. Pomagaliśmy w obsłudze szatni, witaliśmy uczestników konkursu i zaproszonych gości, a podczas finału asystowaliśmy przy rozdawaniu nagród. Dzięki tej nietypowej pracy mieliśmy szansę lepiej się poznać i wspólnie przeżyć zabawne sytuacje: np. Gabryś otrzymał w szatni 5 złotych napiwku.

 

Zuzanna Madej

 

KONCERT GALOWY VIII PRZEGLĄDU ARTYSTYCZNYCH INSPIRACJI TWÓRCZOŚCIĄ AGNIESZKI OSIECKIEJ "TAKĄ NAS ŚCIEŻKĄ POPROWADŹ 2015" - wersja filmowa

 

Gala01_resize-height_wm-br.jpg
Gala02_resize-height_wm-br.jpg
Gala03_resize-height_wm-br.jpg
Gala04_resize-height_wm-br.jpg
Gala05_resize-height_wm-br.jpg
Gala06_resize-height_wm-br.jpg
Gala07_resize-height_wm-br.jpg
Gala08_resize-height_wm-br.jpg
Gala09_resize-height_wm-br.jpg
Gala10_resize-height_wm-br.jpg
Gala11_resize-height_wm-br.jpg
Gala12_resize-height_wm-br.jpg


bottom

Zespół Szkół Łączności