top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

Przemek01.jpgSREBRO PRZEMKA NA ZAKOŃCZENIE ME U20 I U23 W KŁAJPEDZIE!

Na finiszu mistrzostw Europy U20 i U23 w Kłajpedzie srebrny medal w kat. + 105 kg wywalczył Przemysław Budek, a 10 miejsce w kat. 94 kg Adam Zasłonka.

 

Na miejsce na podium liczyliśmy wśród superciężkich sztangistów U23. Nasz faworyt - Przemysław Budek (Impuls Warszawa, absolwent Technikum Łączności) nie zawiódł, w dwuboju uzyskał 375 kg (170 kg + 205 kg) poprawiąc tym samym rekord życiowy w dwuboju i rwaniu, Przegrał tylko ze znakomicie dysponowanym tego dnia Łotyszem Artursem Plesnieksem, który wyrwał 176 kg i podrzucił aż 220 kg. Po rwaniu Przemek zajmował 3. miejsce - z 170 kg, wcześniej zaliczył "czysto" 160 i 165 kg. Obok Plesniksa wyprzedzał w rwaniu naszego Przemysława jeszcze - Ukrainiec Oleksiyj Bibik, ktory wyrwał dwa kilogramy więcej (172 kg). Ale było dobrze, bowiem w podrzucie zawodnik Impulsu Warszawa czuje się znakomicie. 202 i 205 kg zaliczył bez problemu, a łączny rezultat - 375 kg dał pewne drugie miejsce. Przed rokiem Przemek w ME U23 w Limassol był trzeci, teraz ma srebro. Nadchodzi zatem czas na sukcesy wśród seniorów. 

Zawodnicy "Impulsu-Warszawa" startowali pod okiem swojego trenera klubowego Arkadiusza Strzelczyka będącego w reprezentacyjnym sztabie szkoleniowym.

Mistrzostwa odbywały się w litewskiej Kłajpedzie w dniach 3 - 10 pździernika 2015 r.

 

więcej zdjęć i informacji:

http://www.pzpc.pl/multimedia/zdjecia/zawody-miedzynarodowe/klajpeda-mistrzostwa-europy-u23-i-u23/44 

i

http://www.pzpc.pl/multimedia/zdjecia/zawody-miedzynarodowe/mistrzostwa-europy-do-15-i-17-lat-klajpeda-ltu/23

Przemek01_resize-height_wm-br.jpg
Przemek02_resize-height_wm-br.jpg
Przemek03_resize-height_wm-br.jpg
Przemek04_resize-height_wm-br.jpg
Przemek05_resize-height_wm-br.jpg
Przemek06_resize-height_wm-br.jpg
Przemek07_resize-height_wm-br.jpg


bottom

Zespół Szkół Łączności