top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

sprzet(8).jpg  SERWERY DO KWALIFIKACJI E.13

Szkoła została wyposażona w nowe komputery serwerowe wraz z urządzeniami peryferyjnymi na potrzeby ćwiczeń do kwalifikacji E.13. Są to w pełni funkcjonalne maszyny o dużej mocy obliczeniowej.

Każdy komputer posiada dwie karty sieciowe dlatego, można do niego podłączyć dwie niezależne sieci np. sieć publiczną oraz sieć prywatną. Na komputerach zostanie zainstalowany system serwerowy Windows Server 2k8, a docelowo Windows Server 2k12. Dzięki wprowadzeniu połączenia serwera z urządzeniami sieciowymi uczniowie mogą odtworzyć i nauczyć się obsługi sieci stosowanych w dużych i średnich firmach.

sprzet(6)_resize-height_wm-br.jpg
sprzet(8)_resize-height_wm-br.jpg
sprzet(9)_resize-height_wm-br.jpg
sprzet(10)_resize-height_wm-br.jpg
sprzet(11)_resize-height_wm-br.jpg
sprzet(12)_resize-height_wm-br.jpg
sprzet(13)_resize-height_wm-br.jpg


 

 

 


bottom

Zespół Szkół Łączności