top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

sprzet(1).jpgNOWE URZĄDZENIA SIECIOWE

Pracownia Lokalnych Sieci Komputerowych została przez szkołę wzbogacona o nowy sprzęt sieciowy. Na potrzeby ćwiczeń zostało zakupionych 6 nowych urządzeń sieciowych.

Są to w pełni zarządzalne oraz zaawansowane switche firmy TP-Link pracujące na warstwie 2. Uczniowie korzystając z nowych i profesjonalnych urządzeń sieciowych ćwiczą uniwersalne konfiguracje sieci. Systematyzują obsługę urządzeń, zdobywają wiedzę na temat ruchu pakietów w sieci. Zestawiają switche z pozostałymi urządzeniami. Ćwiczą kierowanie ruchem sieciowym zapewniając płynną i szybką transmisję danych. Mają okazję pracować z wieloma urządzeniami sieciowymi na raz. Dla uczniów jest to świetna szansa, aby mogli zapoznać się z nowym i profesjonalnym sprzętem niedostępnym dla nich, na co dzień.

 

 

 

 

 

sprzet(1)_resize-height_wm-br.jpg
sprzet(2)_resize-height_wm-br.jpg
sprzet(3)_resize-height_wm-br.jpg
sprzet(4)_resize-height_wm-br.jpg
sprzet(5)_resize-height_wm-br.jpg


bottom

Zespół Szkół Łączności