top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

cisco.jpgAKADEMIA CISCO ZS NR 37

W październiku 2015 r. ruszyły kolejne kursy kształcenia dodatkowego dla uczniów klas trzecich i czwartych Technikum Łączności w ramach Akademii Cisco ZS Nr 37. Po raz pierwszy w naszej Akademii, ruszyły kursy CCNA Routing and Switching według nowego programu kształcenia firmy Cisco.W ramach Akademii uruchomione zostały następujące kursy:

- CCNA Discovery 1: Networking for Home and Small Business dla uczniów klasy 3Tb (19 uczniów);

- CCNA Discovery 1: Networking for Home and Small Business dla uczniów klasy 3Tc (17 uczniów);
- CCNA Discovery 1: Networking for Home and Small Business
dla uczniów klasy 3Td (15 uczniów);

- CCNA Discovery 1: Networking for Home and Small Business dla uczniów klasy 3Te (20 uczniów);

- CCNA R&S: Introduction to Networks
dla wybranych uczniów klasy 3Tb i 3Td (10 uczniów);

- CCNA R&S: Routing and Switching Essentials dla wybranych uczniów klasy 4Td (5 uczniów);

Łącznie w ramach powyższych kursów z zakresu administrowania sieciami komputerowymi, naukę rozpoczęło 86 uczniów naszej szkoły pod pilnym nadzorem Instruktora Akademii Cisco Pana Henryka Giergielewicza.  

Wszystkim uczniom rozpoczynającym naukę w Akademii Cisco ZS Nr 37 życzymy jak najlepszych wyników w nauce oraz otrzymania upragnionych certyfikatów ukończenia poszczególnych kursów, które są niewątpliwie przepustką do uzyskania znacznie lepszego stanowiska pracy w przyszłości.

 

 

 


bottom

Zespół Szkół Łączności