top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

Pierwszaki_06.jpgPIERWSZAKI NA START 2015

Chwila nieuwagi, minęło 365 dni i… 1 października po raz kolejny rozegraliśmy Jesienny Dzień Sportu i Rekreacji. I ponownie na starcie stanęli uczniowie klas pierwszych ZS Nr 37…

 

Rywalizacja jak zwykle była bardzo zacięta. O kolejności w poszczególnych konkurencjach decydowały milimetry, miligramy i… tysięczne części sekundy. Niektóre kończyły się rozstrzygnięciami ex aequo, inne – minimalnymi zwycięstwami. A konkurencje były różnorodne – trzeba było wyciskać /ciężary/, grać w kometkę, biegać, skakać, rzucać, co nieco przeskakiwać i celować, najlepiej… celnie.

W tym zespołowym wieloboju /w sumie – 9 konkurencji/ pewne zwycięstwo odniósł zespół klasy 1ab – 78,5 pkt., II miejsce – już po walce – zespół klasy 1e – 68 pkt. Kolejne lokaty:  1d – 65,5,  1f – 51,5,  1c – 32   i  1z – 13,5 pkt.

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, trzy najlepsze – piłki koszykowe z właściwym nadrukiem + pakiety „bonów żywieniowych poimprezowych”. Zwycięzcy – dodatkowo Electronic Dart Game, celem wspólnego, integracyjnego użytkowania.

Imprezę zorganizował Zespół Kultury Fizycznej, przy wsparciu Pani EJ, uczniów klasy  2e  i  uczennic klasy  3La, którym w tym miejscu serdecznie dziękuję.

PS. A Arturowi Sargsyan /1d/ życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, czyli… szybkiego zrośnięcia się obojczyka, „naruszonego” niestety na torze przeszkód…      

TaC.           

Pierwszaki_01_resize-height_wm-br.jpg
Pierwszaki_02_resize-height_wm-br.jpg
Pierwszaki_03_resize-height_wm-br.jpg
Pierwszaki_04_resize-height_wm-br.jpg
Pierwszaki_05_resize-height_wm-br.jpg
Pierwszaki_06_resize-height_wm-br.jpg


bottom

Zespół Szkół Łączności