top
logo

Praca w ZSŁ

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

IMG_1292m (9).JPGUROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Pani dyrektor Alicja Wodecka wręczyła dyplomy oraz nagrody uczniom, którzy osiagnęli najwyższe wyniki w nauce.

Najwyższą śrdnią ocen w  Zespole Szkół Łączności  w roku szkolnym 2021/2022 uzyskał  Mateusz Janecki z kl. 3d technikum – średnia 5.50. Mateusz jest również kandydatem do nagrody Prezesa Rady Ministrów spośród uczniów Technikum w klasach po gimnazjum.

Kandydatem do nagrody Prezesa Rady Ministrów spośród uczniów Technikum w klasach po szkole podstawowej jest Igor Sarnowski z kl. 3cp technikum – średnia 5.16.

Najlepszą uczennicą XCVI Liceum Ogólnokształcącego im. Agnieszki Osieckiej w roku szkolnym 2021/2022 została Roksana Dziewulska z kl. 1 La ze średnią 5.00.

 

Wielu uczniów doskonaliło swoje umiejętności i podnosiło kwalifikacje biorąc udział w kursach. Startowało w międzynarodowych i ogólnoplskich konkursach. Wszyscy otrzymali certyfikaty, dyplomy uznania.

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym. Dyrekcji, nauczycielom oraz uczniom życzymy cudowym wakacji, odpoczynku, relaksu i naładowania akumulatorów na kolejny rok szkolny. Do zobaczenia 1 września.


bottom

Zespół Szkół Łączności