top
logo

Praca w ZSŁ

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

DSC04268m.JPGŚWIĘTO REGIONALNEGO CENTRUM INFORMATYKI WARSZAWA

6 czerwca 2022 r. w Centrum Konferencyjnym Wojska Polskiego w obecności Zastępcy Dowódcy Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni płk. Dariusza Kwiatkowskiego oraz zaproszonych gości odbyła się uroczysta zbiórka z okazji rocznicy utworzenia Regionalnego Centrum Informatyki Warszawa.  RCI Warszawa to Partner naszego Zespołu. Nasi uczniowie utrwalają zdobyta wiedzę teoretyczną na praktykach, które odbywają się w tejże jednostce wojskowej. A po ukończeniu szkoły mają możliwość zatrudnienia.
Podczas ŚwiętaKomendant RCI płk Marek Jurecki wyróżnił żołnierzy i pracowników wykazujących się szczególnym zaangażowaniem. Doniosłym elementem uroczystości było wręczenie odznaczeń państwowych i resortowych, wyróżnień oraz odznak pamiątkowych RCI Warszawa.


Wśród zaproszonych gości, w loży VIPów zasiadła Pani Dyrektor Alicja Wodecka. A rozrywkę w części artystycznej zapewnił Teatr NORA.

Z okazji Święta wszystkim Pracownikom RCI Warszawa życzymy wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, satysfakcji z dotychczasowych osiągnięć oraz realizacji planów zawodowych i w życiu prywatnym.

więcej: RELACJA


Zdjęcia: Michał Prejs


...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...


bottom

Zespół Szkół Łączności