top
logo

Praca w ZSŁ

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

Windows.jpgJESTEŚ Z ZSŁ - WINDOWS DLA CIEBIE

Uczniowie Zespołu Szkół Łączności oraz tegoroczni absolwenci mają możliwość pobrania darmowego systemu Windows 10 lub Windows 11.
Jeżeli jesteś uczniem Zespołu Szkół Łączności w Warszawie to posiadasz konto eduwarszawa. Dzięki temu, masz możliwość pobrania najnowszego systemu operacyjnego Windows i korzystać z niego na zawsze. Każdy uczeń Zespołu Szkół Łączności w Warszawie, który zaloguje się na stronie eduwarszawa.onthehub.com swoim kontem eduwarszawa, może pobrać i zainstalować na dowolnym komputerze najnowszy system Windows 10, Windows 11 oraz wiele innych.

Licencja systemów operacyjnych jest wieczysta i przypisana do konta eduwarszawa.

 

Całkowicie darmowe oprogramowanie użytkowe oraz najnowsze systemy Windows 11 pomogą naszym uczniom zapoznać się z najnowszymi technologiami, a także wspierać uczniów w realizacji ich rozwoju zawodowego.

 

Windows.jpg


bottom

Zespół Szkół Łączności