top
logo

Praca w ZSŁ

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

279274783_5321627587905260_8010946186559865466m.jpgZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS MATURALNYCH

29 kwietnia 2022 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych. To szczególny dzień dla uczniów, którzy właśnie dziś zakończyli kolejny etap swojego życia – ukończyli szkołę średnią. Dyrektor szkoły pani Alicja Wodecka po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości przekazała świadectwa, dyplomy oraz nagrody uczniom wyróżniającym się szczególnymi osiągnięciami, zarówno w edukacji jak i zajęciach pozaszkolnych. W czasie nauki w naszej szkole uczniowie Technikum brali udział w wielu projektach i kursach, wicedyrektor Michał Polak wręczył zaświadczenia ukończenia projektów oraz zdobyte certyfikaty CISCO.

Wyróżnieni zostali również nasi sportowcy, którzy trenują w UKS „IMPULS-Warszawa” i na zawodach warszawskich, wojewódzkich oraz imprezach rangi krajowej w podnoszeniu ciężarów zdobywają najwyższe trofea.
Dyplomy uznania otrzymały uczennice, które przez trzy lata nauki w Liceum aktywnie udzielały się w Teatrze NORA oraz godnie reprezentowały szkołę na festiwalach i konkursach wokalnych.

Szczególną nagrodę, przyznawaną tylko przez naszą szkołę – Tytuł NAJ, za całokształt pracy na rzecz społeczności uczniowskiej, za energię i i poświęcony czas, zaangażowanie i pracę na rzecz samorządu klasowego, aktywny udział oraz godne reprezentowanie szkoły w akcjach promocyjnych  oraz organizację imprez sportowych tytuł oraz nagrodę finansową ufundowaną przez Radę Rodziców otrzymał Bartosz Styczek.
Z rąk pani dyrektor podziękowania za zaangażowanie, ogromne serce, cierpliwość i wyrozumiałość oraz wieloletni trud wychowawczy i opiekę nad klasami otrzymali także wychowawcy klas maturalnych.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Mamy nadzieję, że zapadnie on na długo w pamięci tegorocznych absolwentów. Może po latach z „łezką w oku" wspomną tych, którzy tu zostali: nauczycieli  i wychowawców, młodszych kolegów i koleżanki. Przecież to tutaj zrodziły się wielkie odkrycia, emocje, przyjaźnie i wspaniałe uczucia. To, co do niedawna było obce  i nieznane - stawało się zrozumiale, przyjazne i bliskie.  

Dziękujemy Wam za wspólne lata i czas spędzony wspólnie. Życzymy Wam dużo szczęścia i pomyślności w realizowaniu swoich marzeń i pragnień. Życzymy Wam powodzenia na maturze, aby Wasz egzamin okazał się znakomitym wstępem w dorosłe życie. POWODZENIA!

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...


bottom

Zespół Szkół Łączności