top
logo

Praca w ZSŁ

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

5849705002922240178.jpgUPRAWNIENIA SEP

Kolejna edycja szkoleń elektrycznych za nami. 31 marca odbyło się ostatnie szkolenie i egzamin na elektryczne uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1kV. Do egzaminu przystąpiło 9 uczniów. Wszyscy uzyskali w/w uprawnienia, a pan Krzysztof Floryan rozszerzył swoje uprawnienia o uprawnienia pomiarowe.

 

Bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji szkoleń i uzyskaniu zamierzonego celu panu Krzysztofowi Floryanowi i pani Jolancie Wilkowskiej. A panu inż. Bogusławowi Kretkiewiczowi Przewodniczącemu Komisji Kwalifikacyjnej nr 506 za przeprowadzenie egzaminu. Podziękowanie dla Rady Rodziców za gotowość dofinansowania opłaty egzaminacyjnej.

Koordynatorem szkoleń i egzaminów SEP jest pan Grzegorz Kosmala, prezes koła Stowarzyszenia Elektryków Polskich przy ZSŁ.

...
...
...
...


bottom

Zespół Szkół Łączności