top
logo

Praca w ZSŁ

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

Flaga_angielski.pngFINAŁ DZIELNICOWEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Dnia 01.03.2022 odbył się finał Dzielnicowego Konkursu Języka Angielskiego zorganizowanego przez ZSGH przy ul. Majdańskiej. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów: Bartosz Łagoda kl. 3f oraz Artur Badowski kl. 2c.


Do finału przystąpiło ok. 30 uczniów z różnych szkół warszawskich. Poziom przygotowanych zadań był bardzo wysoki, 5. miejsce Bartosza jest dużym osiągnięciem naszego ucznia. Drugi z naszych reprezentantów – Artur Badowski, także osiągnął bardzo wysoki wynik.
Gratulujemy osiągnięcia takich wyników oraz zachęcamy innych uczniów do udziału w konkursach językowych.

Zespół nauczycieli języka angielskiego.
Autor: Ilona Łukasik


bottom

Zespół Szkół Łączności