top
logo

Praca w ZSŁ

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

erasmusplus3.jpgGOŚCIE Z CZECH W ZSŁ

W dniach 14 - 25 lutego 2022 r. sześciu uczniów z Středni Školy Teleinformatiky w Ostrawie (Republika Czeska) realizowało w ZSŁ staż Erasmus +, finansowany ze środków unijnych.
Plan pobytu był niezwykle napięty. Każdego dnia uczniowie z Czech uczestniczyli w zajęciach zawodowych obejmujących naukę języków programowania. Dzięki uruchomieniu, w zeszłym, roku, w naszym Zespole Akademii Mikrotik zostali objęci kursem MTCNA. Zajęcia prowadzili: p. Małgorzata Rosińska, p. Łukasz Grzybowski oraz p. Rafał Zdrodowski. Serdecznie dziękujemy.


Po południu pod opieką p. Ewy Machnio oraz uczniów z kl. 3cp Tomka Łoina, Eryka Małkiewicza i Wiktora Kwiatkowskiego nasi goście oglądali stolicę z tarasu widokowego PKiN, odwiedzili Łazienki Królewskie i Stare Miasto. Poznawali historię Warszawy w Muzeum Powstania Warszawskiego. Byli też na kręglach, na trampolinach.
Dzięki uprzejmości Prezesa Zarządu firmy INSTOM pana Tomasza Kaczmarka zwiedzili siedzibę firmy w Łodzi.
Na zakończenie chłopcy przygotowali prezentację multimedialną podsumowującą pobyt, którą zaprezentowali dyrektorom Technikum w Ostrawie i naszego Technikum.

Z Technikum w Ostrawie owocnie współpracujemy już kilka lat. Mamy nadzieję na kontynuację tej współpracy.

 

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...


bottom

Zespół Szkół Łączności