top
logo

Praca w ZSŁ

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

office.jpgZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI W WARSZAWIE PRZYSTĄPIŁ DO PROGRAMU EDUWARSZAWA.

Po dwóch latach zdalnego nauczania za pomocą Office 365 Zespołu Szkół Łączności w Warszawie, szkoła dołączyła do ogólnowarszawskiego programu Eduwarszawa.

Platforma nauczania zdalnego oraz jej zasady zostały takie same, zmieniły się jedynie loginy oraz zakres współpracy Zespołu Szkół Łączności z Firmą Microsoft.

Każdy uczeń oraz nauczyciel ma możliwość zalogowania się do strony www.office.com kontem Eduwarszawa skąd ma dostęp do szerokiej oferty pakietu Office.

Użytkownik może korzystać z wersji mobilnej logując się z przeglądarki internetowej i korzystać z zasobów pakietu Office.

Dzięki przystąpieniu do Eduwarszawa została zmieniona licencja pakietu MS Office z A1 na A3 dla uczniów oraz nauczycieli Zespołu Szkół Łączności w Warszawie.

OPIS LICENCJI

Dzięki pakietowi MS Office w wersji A3, każdy uczeń oraz nauczyciel logujący się kontem Eduwarszawa ma możliwość pobrania najnowszej darmowej wersji pakietu Office na komputer domowy, a także szkolny. 

Instalując najnowszy pakiet MS Office, otrzymujemy darmowy dostęp do najnowszych wersji programów takich jak Word, Excel, PowerPoint, Access i wielu innych niezbędnych programów w nowoczesnej edukacji.

Owocnej pracy.

M.P.


bottom

Zespół Szkół Łączności