top
logo

Praca w ZSŁ

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

IMG_4135m.JPGOD SERCA DO SERCA

W sobotę i niedzielę, 11 i 12 grudnia 2021 r., wolontariusze z naszej szkoły mieli przyjemność uczestniczyć w dwudniowej akcji charytatywnej ,,Od serca do serca”, organizowanej przez Fundację ,,Debiutanki” w Pałacu w Wilanowie.

 

W sobotę odbył się wspaniały pokaz mody. Prezentowane były kracje autorstwa młodych projektantek, a wśród modelek na wybiegu znalazła sie również nasza p. dyrektor Alicja Wodecka. Goście uczestniczyli w aukcji, z której dochód przeznaczony będzie na posiłki dla osób bezdomnych.

Drugi dzień w Oranżerii, w Pałacu w Wilanowie zaczął kwartet wokalno-instrumentalny muzyków Opery Narodowej. Po nim odbyła się kolejna aukcja niebanalnych przedmiotów, z której dochód przeznaczono na świąteczne posiłki dla bezdomnych. A na koniec dnia wystąpił Teatr NORA z koncertem piosenek świąteczno-zimowych.

 


bottom

Zespół Szkół Łączności