top
logo

Praca w ZSŁ

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

DSC_0808m.JPGPIENINY - ZIELONA SZKOŁA 2021...

W dniach 4 - 8 października 47 uczniów z klas 3bp o 3cp razem z nauczycielami bawili na Zielonej szkole w Sromowcach Wyżnych. Ośrodek Orle gniazdo, w poprzednich latach, kilkukrotnie już gościł naszych uczniów.

Było aktywnie, intensywnie i różnorodnie. Był czas na zabawę, luz, integrację, ale też mierzyliśmy się z wyzwaniami, zmęczeniem i pokonywaliśmy swoje słabości.Byliśmy w pięknym miejscu, pogoda dopisała, więc korzystaliśmy i realizowaliśmy bardzo ambitny plan turystyczny. Pospacerowaliśmy w borze nad Czerwonem, Zdobyliśmy Trzy Korony, najwyższy szczyt Pienin Środkowych /983 m n.p.m./. Odwiedziliśmy Zakopane. Weszliśmy, a później zjechaliśmy kolejką linową ze skoczni Wielka Krokiew i polansowaliśmy się na Krupówkach. Malowniczą ścieżką rowerową, wijącą się wzdłuż Dunajca, wybraliśmy się do Szczawnicy. W sromowieckiej Izbie Regionalnej uczestniczyliśmy w warsztatach przybliżających życie górali, ich tradycje oraz wykonywaliśmy i degustowaliśmy moskaliki /regionalną przekąskę/. A w drodze powrotnej zwiedziliśmy Zamek w Niedzicy.

Każdy znalazł coś dla siebie i udało się naładować akumulatory na dalsze miesiące pracy.

 

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...


bottom

Zespół Szkół Łączności