top
logo

Praca w ZSŁ

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

P1130562m.JPGFINAŁ PROJEKTU ERASMUS+ SMART & STEAM VET

Od ponad dwóch lat uczniowie Technikum Łączności, razem z Partnerami z Hiszpanii, Rumunii, Austrii i Włoch oraz włoską firmą Melazeta, brali udział w unijnym projekcie Erasmus+ SMART & STEAM VET, którego celem było stworzenie gry diagnozującej kompetencje miękkie, predyspozycje zawodowe młodzieży oraz ułatwiającej ósmoklasistom oraz ich rodzicom podjęcie decyzji o ścieżce dalszego kształcenia. Liderem projektu był p. Krzysztof Mróz.

Miło nam poinformować, że prace zakończyły się sukcesem. Gra została stworzona. W związku z ukończeniem projektu 12 października zorganizowaliśmy event, na którym pokazaliśmy efekty międzynarodowej współpracy. Gościliśmy z Biura Edukacji dyrektorkę p. Joannę Gospodarczyk, naczelnik Wydziału p. Joannę Cholewińską, Zastępczynię Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy p. Bożenę Przybyszewską, przedstawiciela Wydziału Oświaty i Wychowania p. Andrzeja Kołodziejczyka i dyrektorkę SP 397 p. Alicję Baranowską.

Przybyli do nas równiez uczniowie ze szkól SP 397 i SP 366 wraz  z nauczycielami. Młodzież testowała grę w naszych pracowniach. A po grze pod opieką Trenerów p. Agaty i p. Jana z firmy TeamLabs wzięła udział w profesjonalnie przygotowanym Inteligentnym Team Buildingu. Zabawa była przednia.

To nie pierwszy i na pewno nie ostatni projekt Erasmus+ realizowany w Zespole Szkół Łączności.

 

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...


bottom

Zespół Szkół Łączności