top
logo

Praca w ZSŁ

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

Dziob_w_dziob_1m.JPGNOWA PRODUKCJA TEATRU N.O.R.A. "DZIÓB W DZIÓB"

Już 29 maja online w Centrum Promocji Kultury będzie miała miejsce premiera sztuki autorstwa Maliny Prześlugi "Dziób w dziób". To nowa produkcja Teatru N.O.R.A.

Podwórkiem rządzi banda Gołębi! "Najmocarniejsza na osiedlu! Na dzielni! Na mieście!". Wszystkie parapety są ich. "Rządzą Gołębie! Tylko Gołębie! Zawsze Gołębie! Pewnego dnia, w niewyjaśnionych okolicznościach znika gołąb Janusz. Podejrzenie pada na kota, bo "kto inny ma pożerać gołębie?" Teraz "trzeba pomścić śmierć Janusza". Jak? "Przygruchać kotu! Zrobić na szaro! Odwrócić ogonem! Ale to wcale nie jest takie łatwe ani bezpieczne, bo "to wielka wyliniała kocica!... I ma, normalnie, takie... o, taaaakie pazury!...


Pojawia się wróbel Przemek. Chucherko, z którym nikt nie chce się bawić. Stara się powstrzymać bandę tłumacząc logicznie, że nie mają szans w starciu z kotem. Ale owładnięte wizją krwawej zemsty Gołębie nie chcą go słuchać...
Historia kończy się w absolutnie nieoczekiwany sposób... 

Zbrodnia! Zemsta! Honor! Przyjaźń! I dużo śmiechu!... Pełna gwałtownych scen opowieść dla ludzi o mocnych nerwach.
Raczej dla podstawówki niż przedszkolaków.
Ale rodzice też będą się świetnie bawić /kto wie czy nie lepiej od dzieci?/

Czas trwania: godzina z dzióbkiem

 

Dziob_w_dziob_afisz.jpg

 

 

20190111_111626.jpg - 2.75 MB
20190111_111626.jpg - 2.75 MB
20190111_111626.jpg - 2.75 MB


bottom

Zespół Szkół Łączności